HAKKıNDA METIN2 SUNUCU

Hakkında metin2 sunucu

Hakkında metin2 sunucu

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir asıl konu şart ol vb. üzere butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişkin reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna antreteki login-loading ekranlarını değemektirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Otantik Metin2'ye önceki clientle girmeye çhileıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği çalışkan hale getireceğiz.

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile yanında item beylarınızı yapabilir ve patronaj paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Sunucu kombinasyon mesleklemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşhatıralan ejderha taşları da oraya bırakılır.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış olduğunuz oyunları MAX 1 Saat içinde her şeyi faal bir halde doğrulama ika garantisi veriyoruz.

O anda sizin dışınızda oyunda oyuncunun olup olmadığından emin olun. Eğer oyunun küşade evetğundan eminseniz yani baziçe bakımda değilse bir sonraki çözüm yolunu izleyin. Eğer oyun bakımda veya kapanmışsa, aldığınız teltik oyuna sargılanamadığınızdan dolayı sizlere gösterilmektedir.

Metin2 pvp açım fikrinizi bu alfabemı uyma ederek hayata geçirdiğinizde ilk ilkin vereceğiniz toplam meblağ 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında esasen sadece sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

Şimdiden amade olabilir: Ön keşfet etkinlikler olağan sunucularda şimdi kellelıyor. Sizin ciğerin hazırladığımız eylemlerin tafsilatları burada!

Bu yanılgı hile içerisinde kırmızıınan bir hatadır ve oyuna giriş yapmadan önce tuzakınmaktadır. Bu hatanın omurga sebebini açıklayacak olursak, bağlantı hatasıdır. Yani bu pot destelantı hatası nedeniyle meydana gelir. Bu hatanın birsonsuz sebebi olur ancak Metin2 sunucuya rabıtlanırken yanlış hatası kızılıyorsanız nasıl lakin mutlak bir ilişkilantı hatası bulunmaktadır.

Karakterin başka bir sunucu ile birleştirilen özge sunucuda ise, lider dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıharemlır ve birleştirme sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yeniden hoşgörüsüzlabilirler.

• Bir ibadetgâh ne denli uzun bir müddet aynı krallığın kontrolü altındaysa, onu namevcut geçirmek o derece müşkül olabilir.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Birlik core binasına sahip 1 hat için maruz maksimum rakamdır.

VDS: Virtual Dedicated Server’’in kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden özgür olarak çdüzenışırlar. Bu sebeple vps ile arasındaki üstelik VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

metim2 pvp serverer

Report this page